Kategorie

Najczęściej kupowane

Informacja

Gadżety reklamowe

Zarówno dawanie, jak i otrzymywanie upominków wiąże się z miłymi uczuciami.
Wręczenie drobnego upominku w biznesie może pomóc w budowaniu dobrych relacji z klientami i kontrahentami oraz w wyrażeniu wdzięczności za poświęcony czas.

Zajmujemy się produkcją między innymi takich gadżetów jak :

  • Pendrive z grawerem

  • Kubki reklamowe

  • Torby papierowe z nadrukiem

  • Długopisy reklamowe 

 

Jeśli chcesz się odpowiednio zaprazentować przed swoimi klientami, szukasz gadżetów reklamowych na targi branżowe lub potrzebujesz czegoś niebanalnego- dobrze trafiłeś!

Reklamujesz.com to sklep internetowy z szeroką gamą oryginalnych upominków reklamowych. Poczynając od bardzo tradycyjnych i popularnych długopisów z nadrukiem, wizytowników grawerowanych i pendrive'ów z logo firmy, poprzez akcesoria kuchenne i kosmetyczne, na zabawkach i torbach reklamowych kończąc. Dbając o interesy naszych odbiorców ciągle poszerzamy swoją ofertę.

Wymagający Klient znajdzie u nas zarówno tanie gadżety na potrzeby masowej promocji, jak i ekskluzywne upominki dla swoich klientów strategicznych.

Niemal każdy z dostępnych u nas gadżetów może zostać przez nas spersonalizowany: naniesiemy logo firmy, adres strony internetowej lub dedykację. Aby zachować wysoką jakość usług proponujemy różne metody znakowania upominkówtampodruk, grawerowanie laserem, haft reklamowy, sitodruk, termo transfer, tłoczenie i inne. 

Działąmy szybko i skutecznie, a każde powierzone nam zlecenie traktujemy indywidualnie, pamiętając o tym, że stawką jest profesjonalny wizerunek naszego Klienta.